ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ надає для ознайомлення Угоду користувача, виконання умов якої є обов’язковим для всіх користувачів, що планують використовувати даний Сайт eco4you.com.ua.

Перед переглядом сайту eco4you.com.ua (надалі - Сайт) просимо Вас ознайомитися з цією Угодою користувача (надалі - Угода користувача).

Повідомляємо Вас, що для використання Сайту, Угода користувача має бути прийнята Вами в повному обсязі. Якщо Ви (надалі – Ви або Користувач) не приймаєте цю Угоду, не погоджуєтесь із нею повністю або частково, просимо Вас не використовувати Сайт.

Використовуючи цей Сайт, Ви надаєте свою згоду щодо положень цієї Угоди користувача в повному обсязі.

1. Умови Угоди користувача

1.1. Умови Угоди користувача час від часу може переглядатися, оновлюватися без попереднього повідомлення Користувача. У зв’язку з цим перед кожним використанням Сайту, відвідувач Сайту, Користувач має переглянути Угоду користувача.

1.2. Нова редакція Угоди користувача або додатків до неї набуває чинності та підлягає виконанню з моменту її опублікування на Сайті.

1.3. Якщо Користувач не погоджується з актуальною (новою) редакцією Угоди користувача, Користувач не може використовувати цей Сайт.

1.4. Ця Угода користувача не може бути змінена Користувачем як в цілому, так і частково.

1.5. Додатками, що складають Угоду Користувача, та є його невід’ємними частинами є:

1) Політика конфіденційності. Політика конфіденційності, зокрема, містить в собі умови збору, обробки та зберігання, використання, розповсюдження та захисту персональної інформації Користувача;

2) Політика повернення товару.

1.6. Ця Угода користувача регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України.

2. Реєстрація на Сайті

2.1. Здійснюючи реєстрацію на Сайті, Ви вважаєтеся особою, що погодилася прийняти та виконувати умови Угоди користувача в повному обсязі.

2.2. При здійсненні реєстрації Ви маєте надати достовірну інформацію.

2.3. Користувач, який бажає використовувати Сайт, при реєстрації гарантує:

1) що він зазначив (зазначить) достовірні та актуальні відомості щодо себе, зокрема, адресу електронної пошти/логін та пароль тощо;

2) що він є таким, що має право використовувати цей Сайт;

3) що він ознайомлений з чинною Угодою користувача, що розміщена на Сайті;

4) що він надає згоду на використання та обробку своїх персональних даних тощо, відповідно до положень законодавства;

5) що він не буде вживати заходів щодо надання неправдивих відомостей;

6) що він не буде порушувати права інтелектуальної власності (зокрема, авторське право) при використанні Сайту.

2.4. Користувач самостійно обирає логін та пароль при реєстрації на Сайті. Пароль може бути змінений Користувачем у будь-який час після його реєстрації.

2.5. Користувач самостійно вживає заходів щодо схоронності та безпеки свого логіну та паролю, інших відомостей, вказаних при реєстрації на Сайті, в тому числі перед третіми особами.

2.6. У випадку втрати інформації щодо логіну, паролю, інших відомостей, вказаний при реєстрації на Сайті, Користувач повинен повідомити про це Службу підтримки Сайту на електронну адресу: info.eco4you.com.ua@gmail.com для вжиття відповідних заходів.

2.7. До моменту отримання такого повідомлення всі дії, здійснені з використанням логіну та паролю Користувача будуть вважатися діями, що були здійснені власне Користувачем.

3. Зміст Сайту. Відповідальність

3.1. ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ вживає заходів для того, щоб розміщувати на Сайті актуальні матеріали та послуги із достовірною інформацією. Разом із тим, матеріали та послуги, що містяться на Сайті надаються «як є».

3.2. ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ не бере на себе відповідальність та не гарантує, що послуги, матеріали, розміщені на Сайті (на всіх його електронних сторінках), зокрема, інформація щодо товарів, їх наявності/відсутності, характеристик, цінової політики тощо, є повною, актуальною та достовірною. У разі якщо матеріали та послуги на Сайті втрачають свою актуальність, ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ не зобов’язується актуалізувати та оновлювати їх. У зв’язку з цим, ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ не несе будь-якої відповідальності за збитки, що можуть бути спричинені не актуалізацію даних та послуг, розміщених на Сайті.

3.3. Матеріали, розміщені на Сайті, час від часу можуть змінюватися без попереднього повідомлення.

3.4. ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ не несе відповідальності за зміст електронних сторінок, на які Ви можете перейти за посиланням з цього Сайту, в тому числі на сторінки, сайти третіх осіб.

3.5. ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ не несе відповідальності за зміст інформації, відгуків, коментарів тощо, що можуть бути залишені іншими Користувачами при використанні Сайту. У разі необхідності, ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ можуть бути використана інформація, відгуки, коментарі Користувача, що були ним залишені при використанні Сайту на власний розсуд.

4. Використання Сайту

4.1. Використовуючи Сайт, Користувач має право ознайомлюватися з матеріалами, розміщеними на даному Сайті.

4.2. Якщо не визначено інше, всі матеріали, весь контент, розміщений на Сайті належить ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ та захищається правами інтелектуальної власності.

4.3. Користувач може переглядати, використовувати копії матеріалів, контенту, розміщеному на Сайті виключно для особистого інформаційного некомерційного використання, за умови збереження інформації про авторське право та виконання інших положень законодавства. Використання матеріалів, розміщених на Сайті з іншою метою є можливим виключно за умови отримання попередньої згоди ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ.

4.4. Використовуючи Сайт, Користувач погоджується з тим, що матеріали, контент, розміщений на Сайті охороняється правом інтелектуальної власності. При використанні Сайту дані права Користувачу не передаються.

5. Додаткові положення

5.1. Користувачу можуть бути направлені повідомлення ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ під час використання користувачем Сайту, зокрема, при замовленні товарів, отриманні товарів, отриманні послуг, а також повідомлення рекламного характеру тощо. Повідомлення можуть бути направлені повідомлення з використанням Сайту, або іншим чином з використанням інформації, що була надана Користувачем та на що Користувач надав свою згоду. Користувач має право відмовитися від отримання повідомлень в будь-який момент, про що він має повідомити Службу підтримки ФОП МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ або проставити відповідну відмітку про відмову від отримання повідомлень при надходженні таких повідомлень.

5.2. Користувачем додатково можуть бути повідомлені зручні для нього засоби отримання повідомлень.

5.3. Якщо у Вас є питання щодо цієї Угоди користувача, будь ласка, звертайтеся з повідомлення до Служби підтримки: тел. (067) 678 20 30, (050) 377 17 44.